نکاتی که قبل از خرید قالب باید به آن ها توجه داشته باشید

نکاتی که قبل از خرید قالب باید به آن ها توجه داشته باشید

قبل از خرید هر قالب وردپرس باید نیاز خود را برسی کنید و برای سوالات زیر پاسخ مناسب پیدا کرده باشید.با ما باشید تا راهنمای شما برای خرید قالب وردپرس مناسب باشیم.

در ابتدا باید به این نکته توجه کرد که هدف شما از خرید قالب وردپرس چیست؟

آیا شما می خواهید یک وب سایت فروشگاهی داشته باشید ؟ آیا قصد طراحی یک سایت خبری و اطلاع رسانی را دارید ؟ یا می خواهید وب سایتی ایجاد کنید که همه منظوره باشد ؟

برای پاسخ به این سوال قالب شما باید ویژگی های زیر را داشته باشد :

قالبی که میخواهید استفاده کنید برای مدت حداقل 3 سال به طور قابل اعتماد کار کند و برای آن مشکلی پیش نیاید زیرا شما نمی توانید هر 6 ماه یکبار وب سایتی جدید بسازید و آن را بالا بیاورید.

قالب انتخاب شده شما باید همواره به روز باشد و هر 2 تا 3 ماه آپدیت های جدیدی ارائه دهد.

قالب شما باید سریع و بهینه سازی شده باشد (سئو شده ) همچنین با برخی از پلاگین های وردپرس مثل YOAST Seo سازگار باشد و از افزونه های بهینه سازی مثل WP Super Cache پشتیبانی کند.

کار کردن با قالب شما باید آسان باشد و شما برای یادگیری زمان زیادی نگذارید.

قالب شما باید پشتیبانی عالی داشته باشد و تیم پشتیبانی به سرعت پاسخگو سوالات شما باشند.

قالب مورد نظر شما باید حداقل 1000 بار فروخته شده باشد و این نشان دهده این است که این قالب مورد توجه کاربران قرار گرفته و برای استفاده مناسب می باشد.

قالب شما باید ریسپانسیو باشد زیرا بیشتر از 50 % از ترافیک ها،امروزه از طریق تلفن های همراه به صفحات وب انتقال پیدا می کنند بنابرین قالب باید پاسخگو این مورد باشد و در غیر این صورت شما بازدید کنندگان تلفن همراه خود را از دست داده و همچنین سهم بزرگی از بازار را از دست خواهید داد.

نکته بعد داشتن دمو های فراوان و زیبا می باشد.بسیاری از طراحان سایت امروزه دمو های قالب را فعال کرده و محتوای خود را جایگرین می کنند پس داشتن دمو های فرآوان نکته بسیار مهمی می باشد.

و در آخر در نظر گرفتن قیمت قالب می باشد توصیه من به شما خرید قالبی بین 30 تا 200 دلار می باشد و هر چیزی که خارج از این محدوده است افراطی بزرگی به حساب می آید.

 

پیشنهاد فوق العاده تیم وبچار به شما مشاهده قالب های اورجینال ما می باشد که می توان با قیمت فوق العاده آن ها را خریداری کنید.

 

وبچار :سعی ما بر این است که مهمترین و موثرترین قالب های وردپرس ، پلاگین های وردپرس و سورس کد های اندروید را در اختیار شما بگذاریم.

 

 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید